Takip Edilesi Kanal: Bushcraft Baycan Taner

Takip Edilesi Kanal: Bushcraft Baycan Taner

 class=

Baycan Taner bey, instagramda yeni insanlar keşfetmek için gezerken rastladığımız, iyi ki de rastlamışız değdiğimiz bir kişi.

Kendi anlatımı ile

Hayatta kalmak insanın içgüdüsel olarak karşı koyamadığı en güçlü duygulardan biridir. Vahşi ormanlar, yırtıcı hayvanlar, dondurucu soğukluktaki doğaya, karşı verdiğim çetin hayatta kalma mücadelemi anlattığım videolarda görüşmek üzere Selam ederim….

Baycan Taner

Bushcraft, hayatta kalma ve kampçılık ile ilgili paylaşımlar yapan Baycan Taner beyin Youtube kanalındaki videoları sizlerle paylaşıyoruz.

Makalemizi okuduğunuz için teşekkür ederiz. Bushcraft Video kategorisinden benzer konulara göz atabilirsiniz. Bushcraft Okulu’na yardımcı olabilmek ve içeriklerimizin artarak devam edebilmesi için bizi FacebookTwitter ve İnstagram üzerinde takip edebilir, Telegram kanalımıza abone olabilirsiniz. Takipçilerimizi seviyoruz ve onlara kendilerini daha özel hissetmelerini sağlıyoruz. Ve ayrıca, bu gönderiyi sosyal medya kanallarında arkadaşlarınızla paylaşarak onların bilgilerini de arttırabilirsiniz.

Konuya dahil olmak ve soru sormak için aşağıdaki yorumlar kısmına bir not bırakabilirsiniz. Misyonumuz, insanların en iyiye en iyi şekilde hazırlanmalarına yardımcı olmaktır.

Oy Verebilirsiniz.
[Toplam Oy: 3 Ortalama: 5]
GÖZAT  Bushcraft Okulu Konteyner Ev Projesi (5. Bölüm / Yolculuk)
Serkan Sezer
Doğaya meydan okumaması gerektiğini bilen, ona adapte olmak isteyen, bushcraft felsefesini hayatının merkezine oturtmuş bilinmeyen bir denklemin parçası. Şehir hayatında tıp doktoru, video içeriği üreticisi ve internet sitesi geliştiricisi olarak hayatına devam etmekte.