fbpx

Bushcraft Okulu Konteyner Ev Projesi (Birinci Bölüm)

Tanıtımını yaptığımız konteyner ev projemizin ilk bölümünde sizlere: karar aşamasından, projelendirmeye, konteynır alımından, maliyet çalışmasına kadar olan aşamaları yayınlayacağız. Konumuza başlamadan önce çokça sorulan Konteynır evler için ruhsat gerekiyor mu sorusuna cevap verelim. Evet gerekiyor. İmar Kanunu gereğince bir arsa üzerinde inşa edilecek yapılar için ruhsat alınması gerekiyor. Ruhsata tabi olan yapılar arasında konteynerler da yer alıyor. Bu konuyla ilgili makaleyi sitemizde bulabilirsiniz. Bu ayrı ve detaylı bir konu olduğu için konuyu araştırmak isteyenlerin videonun altında ki linke tıklayarak konuyu incelemelerini tavsiye ederiz. Ayrıca gerekli olabilecek elektrik ve su gibi işlemlerinde nasıl yapıldığını yine sitemizde bulabilirsiniz…

Makalemizi okuduğunuz için teşekkür ederiz. Bushcraft Okulu’na yardımcı olabilmek ve içeriklerimizin artarak devam edebilmesi için bizi FacebookTwitter ve İnstagram üzerinde takip edebilir, Telegram kanalımıza abone olabilirsiniz. Takipçilerimizi seviyoruz ve onlara kendilerini daha özel hissetmelerini sağlıyoruz. Ve ayrıca, bu gönderiyi sosyal medya kanallarında arkadaşlarınızla paylaşarak onların bilgilerini de arttırabilirsiniz.

Konuya dahil olmak ve soru sormak için aşağıdaki yorumlar kısmına bir not bırakabilirsiniz. Misyonumuz, insanların en iyiye en iyi şekilde hazırlanmalarına yardımcı olmaktır.

GÖZAT  İzmir'de Kano Etkinliği (İzmir Cano Crew)
Serkan Sezer
Doğaya meydan okumaması gerektiğini bilen, ona adapte olmak isteyen, bushcraft felsefesini hayatının merkezine oturtmuş bilinmeyen bir denklemin parçası. Şehir hayatında tıp doktoru, video içeriği üreticisi ve internet sitesi geliştiricisi olarak hayatına devam etmekte.