fbpx

Forum

Dr. Li-Meng Yan bir...
 
Paylaş:
Bildirimler
Tümünü temizle

Dr. Li-Meng Yan bir video röportajında COVID19'un Wuhan laboratuvarında yapıldığını iddia etti  

  RSS
Serkan Sezer
(@serkan)
Saygın Üye Admin
dr. li meng yan

Çin'in koronavirüs salgınını örtbas ettiğini iddia ettikten sonra ABD'ye kaçan Çinli bir virolog, virüsün bir laboratuvarda yapıldığına dair kanıtları sunacağını açıkladı.

Dr Li Meng-Yan, daha önce yaptığı açıklamalarda Pekin'in geçen yıl Wuhan'da ilk kez virüs salgını ortaya çıktığında alarm seviyesini yükseltmeye çalışan herkesi susturmaya çalıştığını iddia etmişti.

Eskiden Hong Kong Halk Sağlığı Üniversitesinde araştırma görevlisi olan Dr. Li, amirinin kendisinden ilk olarak 31 Aralık'ta Wuhan'da yeni bir "SARS benzeri" virüsü araştırmasını istediğini, ancak raporunu sunduktan sonra "sessiz kal ve dikkatli ol"  denilerek susturulduğunu açıkladı.

Ayrıca, virüsün Wuhan'daki bir et pazarında ortaya çıkmadığını ve şehirdeki bir viroloji enstitüsünden geldiğini iddia etti.

'BANA YALANCI DEDİLER'

COVID-19 Wuhan'daki laboratuvardan geliyor. Genom dizileri insanların parmak izleri gibidir. Buna dayanarak, virüsleri tanımlayabilirsiniz. Bu kanıtı insanlara bunun neden Çin'deki laboratuvardan geldiğini ve bunu yapanların neden onlar olduğunu anlatmak için kullanacağım. Herhangi bir biyoloji bilginiz olmasa bile herkes onu okuyabilecek ve kontrol edip tanımlayıp doğrulayabilecek."

Dr.Li Meng Yan, Loose Women isimli Televizyon programında

Ayrıca Çinli yetkililerin onu ülkeden kaçmadan önce itibarını sarsma çabalarına başladığını söyledi.

İlgili programı ilemek isteyenler için videosunu paylaşıyoruz,

Uzmanlar, daha önce koronavirüsün bir laboratuvarda yapıldığına dair iddialara şüpheyle bakıyorlardı. Genetik yapısını inceleyen bilim adamlarının büyük çoğunluğu, bunun doğal olarak meydana geldiği ve bir hayvandan, muhtemelen bir yarasadan insanlara geçtiği sonucuna vardıklarını açıklamışlardı.

Alıntı
Gönderildi : 13/09/2020 3:12 pm
Konu Etiketleri

Cevap yaz

Yazar Adı

Yazar Email Adresi

Başlık *

 
Ön izleme 0 Revizyon Kaydedildi
Paylaş: