Bohem Bahçe Camping, Plaj, Cafe – Muğla – Bushcraft Okulu Forumları Bohem Bahçe Camping, Plaj, Cafe – Muğla – Bushcraft Okulu Forumları

Forum

 class=

Paylaş:
Bildirimler
Tümünü temizle

Bohem Bahçe Camping, Plaj, Cafe

Serkan Sezer
(@serkan)
Tanınmış Üye Admin
bohem bahçe 4

Bohem Bahçe Çökertme ve Bozalan köylerinin tam ortasında, Gökova körfezinin berrak denizine sıfır konumda küçük, şirin, samimi bir işletme.

Bohem Bahçe 4 bölümden oluşuyor:

  1. Restoran ve Plaj: Denize nazır bahçemizde dilerseniz güzel bir kahvaltı yapabilir, yemek yiyip içeceklerinizi yudumlayabilir, kendi mangalınızı yakabilir ya da bizim mangallarımızı kullanabilirsiniz. Plajımız taş plajdır. Tertemiz, berrak sularda tüm yorgunluğunuzu atabilirsiniz.
    bohem bahçe
  2. Çadır Kampı Alanı: Restoran ve plaj alanımıza bitişik denize sıfır konumdaki zeytinliğimiz çadır misafirlerimizi bekliyor.
    bohem bahçe 2
  3. Karavan Kamp alanı: Çadır kampı alanının üzerinde bulunan yine zeytin ağaçlarının gölgesindeki karavan kamp alanımız misafirlerimizi bekliyor. *Çadır ve karavan kamp misafirlerimiz ortak duş ve wc’lerimizden yararlanabilirler. **Çadır kampı alanımızda ortak elektrik alanı mevcuttur. Ağaçlar içinde bir alan olduğundan dolayı güvenlik sebebiyle çadırlara elektrik çekemiyoruz. Çadır alanımızda gece için genel aydınlatma mevcuttur. *** Karavan kampçıları kullandıkları elektrik kadar ücret öderler.
  4. İki Kişilik Özel Karavan Alanı: Bize ait 2 kişilik küçük bir karavanımız var. Restoran ve plaj alanına bitişik kendine özel bir mekânı mevcut. Elektrik ve suyu, karavan içinde buzdolabı var. Duş ve tuvalet restoran alanında ortak kullanımdır. Karavanın dış alanında kendi mangalınızı ya da bizim temin edeceğimiz mangalı kullanabilirsiniz.

Aykut & Cansu Güney

 

Bohem Bahçe

CevapAlıntı
Topic starter Gönderildi : 17/06/2020 6:41 pm
Beğenenler erkan
Ahmet
 Ahmet
(@Ahmet)
Misafir

Bir kampingden ziyade otel rahatlığı sunabilecek kadar harika mekan. Yeni açılmış olmaları sebebi ile ufak tefek aksaklıklar olsa da sahipleri ve çalışanlarının güler yüzlü hizmeti tatilinizi harika kılıyor. Sosyal mesafe ve hijyen kurallarına riayet ediliyor.

Kısaca geldiğime beni memnun bıraktılar, tekrar ve tekrar ve tekrar ziyaret edeceğim.

CevapAlıntı
Gönderildi : 04/10/2020 10:59 am
Paylaş:
Oy Verebilirsiniz.
[Toplam Oy: 19 Ortalama: 4.6]