fbpx

İksa MoCamp Çakmak Gazı İle Doldurulabilir Kamp Ocağı İnceleme (Video)

İksa Kamp Ocağı

İksa Mocamp doğaya çıktığımızda hayatımızı kolaylaştıracak ürünlere sunan yerli bir şirket. İksa Mocamp çakmak gazı ile doldurulabilir kamp ocağı da şirketin doğa akivitelerinizi kolaylaştıracak ürünlerinden bir tanesi, kamp ocağı almayı düşünenler için inceledik.

Yerli üretim olan ocak için firma “piknikte, kampta, tatilde, her yerde” sloganını kullanıyor. İsterseniz detaylar için videomuzu izleyebilir, bushcraft ve kampçılık konularına meraklı iseniz kanalımıza abone olabilirsiniz.

İksa MoCamp Kamp Ocağı Özellikleri

Ürün yaklaşık 400 gram ağırlığında, ebatları da çantanızda taşıyabileceğiniz kadar küçük (ocak çapı 12 cm, alt ölçüleri 15 x 12.5 cm).

iksa mocamp kamp ocağı
İksa MoCamp Kamp Ocağı

Ürünün kırmızı ve yeşil olmak üzere iki adet renk seçeneği mevcut. Alt tarafında yer alan dolum aparatı kullanılara çakmak gazı ile doldurulabiliyor, yani ürünü çakmak gazı ile doldurabilmek için ek aparata ihtiyaç duymuyorsunuz. Standart bir çakmakgazı tüpü ile dolum sonrası yaklaşık 2.5 saat yanıyor. Diğer markaların kullan at kartuşlarına göre hem daha hesaplı hem de daha doğa dostu bir ürün.

Oy Verebilirsiniz.
[Toplam Oy: 1 Ortalama: 5]
GÖZAT  Alüminyum Tencere, Tava, Çaydanlık Zararlı Mı?
Serkan Sezer
Doğaya meydan okumaması gerektiğini bilen, ona adapte olmak isteyen, bushcraft felsefesini hayatının merkezine oturtmuş bilinmeyen bir denklemin parçası. Şehir hayatında tıp doktoru, video içeriği üreticisi ve internet sitesi geliştiricisi olarak hayatına devam etmekte.