fbpx

Kaşif Kate Clow Likya Yolunda Kayboldu

Dünyanın en önemli 10 yürüyüş rotası içerisinde gösterilen Likya Yolu‘nun 1999 yılında ortaya çıkarılıp işaretlenmesi ve tanıtımı için büyük katkılarda bulunan ve “Likya Yolu” isimli kitabın yazarı Kate Clow (73), arkadaşları ile yaptığı kampta çıktığı yürüyüşte kayboldu. Jandarma Arama Kurtarma (JAK) ekipleri tarafından aç ve susuz halde bulunan Clow’un sağlık durumunun iyi olduğu bildirildi. Karantina kurallarına uymayan Clow ve arkadaşlarına toplam 9450 TL para cezası uygulandı.

Makalemizi okuduğunuz için teşekkür ederiz. Bushcraft Okulu’na yardımcı olabilmek ve içeriklerimizin artarak devam edebilmesi için bizi FacebookTwitter ve İnstagram üzerinde takip edebilir, Telegram kanalımıza abone olabilirsiniz. Takipçilerimizi seviyoruz ve onlara kendilerini daha özel hissetmelerini sağlıyoruz. Ve ayrıca, bu gönderiyi sosyal medya kanallarında arkadaşlarınızla paylaşarak onların bilgilerini de arttırabilirsiniz.

Konuya dahil olmak ve soru sormak için aşağıdaki yorumlar kısmına bir not bırakabilirsiniz. Misyonumuz, insanların en iyiye en iyi şekilde hazırlanmalarına yardımcı olmaktır.

GÖZAT  Antakya Kabak Tatlısı
Serkan Sezer
Doğaya meydan okumaması gerektiğini bilen, ona adapte olmak isteyen, bushcraft felsefesini hayatının merkezine oturtmuş bilinmeyen bir denklemin parçası. Şehir hayatında tıp doktoru, video içeriği üreticisi ve internet sitesi geliştiricisi olarak hayatına devam etmekte.